پالت

پالت چوبی مهر بدون لبه سایز ۱۱۰*۱۳۰*۱۵ -پالتچوبی پالت چوبی خریدپالتچوبی

پالت چوبی مهر بدون لبه اسم سازه ایست که در تصویر زیر دیده میشود. البته اسم های دیگری هم دارد که ممکن است در هنگام جستجوی محصول در بازار خرید و فروش پالت با آن مواجه شوید. عناوینی به شرح پالت ۱۲ لقمه ، پالت پتروشیمی یا پالت ۱۱۰ * ۱۳۰ .پالتچوبی پالت چوبی خریدپالتچوبی

پالت چوبی مهر بدون لبه

توجه داشته باشید که این پالت در دسته پالت هایی قرار دارد که با همین سایز و اندازه در ۵ نوع عرضه می شود. البته هرکدام مشخصات فنی مربوط به خود را دارد.

به اختصار در مورد آنها توضیحاتی به شرح زیر ارائه میشود تا قبل از گرفتن تصمیم نهایی اطلاعات کاملی درمورد پالت موردنظرتان در اختیار داشته باشید تا در حین خرید بهترین تصمیم را اتخاذ نمائید.
پالتچوبی پالت چوبی خریدپالتچوبی

پالت چوبی مهر بدون لبه از لحاظ کیفیت چطور است ؟

اگر بخواهیم رتبه و درجه ای برای این پالت در نظر بگیریم به جرات می توان به این نوع پالت رتبه یک داد. دلایل مختلفی بر این ادعا وجود دارد که برخی از آنها به این شرح است :

۱- این نوع پالت بر خلاف تمامی پالت های لقمه ای که دارای ۹ لقمه می باشند از ۱۲ لقمه برخوردار می باشد.

۲- به جای ۳۹ عدد شاسی که کمره پالت را تشکیل می دهد از ۴ شاسی برخوردار می باشد. منظور از شاسی تخته های پشت بند رویه پالت می باشد که بعدا بطور مفصل توضیح داده خواهد شد.

۳- در این نوع پالت به جای سه تخته که در تمامی پالت ها مرسوم است ۷ تخته در کف پالت استفاده شده است که این موضوع تاثیر بسزائی در تحمل بار در پالت را دارد.
پالتچوبی پالت چوبی خریدپالتچوبی

 

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *